Mergi la conţinutul principal

Cum vă pot contacta dacă nu reușesc singur să execut o tranzacție?

Dacă nu puteți efectua o tranzacție pe cont propriu, vă rugăm să contactați Echipa noastră de tranzacționare.

 

Orele de lucru ale Echipei de tranzacționare sunt aceleași cu cele ale echipei noastre de asistență, de la ora 6:00 până la ora 16:00 GMT, de luni până vineri. Puteți utiliza numărul nostru de telefon general pentru a contacta Echipa de tranzacționare: +357 22 025 100

 

Pentru a vă executa tranzacția, Echipa de tranzacționare v-ar putea solicita identificarea contului dvs. de tranzacționare, precum și câteva detalii suplimentare în scopul verificării. Rețineți că singura limbă în care puteți conversa cu Echipa noastră de tranzacționare este limba engleză.

 

A fost acest raspuns de ajutor?
No
Feedback-ul dvs.